Ana Sayfa

Havaalanı Karşılama Ve Uğurlama Servisi

Farklı bir ülke. Hem de sizin bilmediğiniz bir dil konuşuluyor. Doğal olarak kendinizi bir çölün ortasında gibi hissedersiniz. Işte böyle bir durumla karşılaşmamanız için, ekibimiz sizi havaalanında karşılar. Önce okulunuzu gezdirir ve güzel bir Malta turundan sonra kalacağınız apart odanıza kadar size eşlik eder. Tabii eğitiminizi tamamladıktan sonra, uğurlamak üzere evinizden havaalanına kadar uğurlama işi de yine bizim sorumluluğumuz.

Daha fazla bilgi edinin

Temel Okul İhtiyaçları

Henüz çevreyi tanımadan, bir de okul araç gereçleriyle uğraşmamanız için, ilk temel okul ihtiyaçlarınız (defter, okul kitaplari, yerel simkart, yerel otobüs kartı vb.) ajansımız tarafından hazırlanır ve geldiğiniz gün size teslim edilir.

Daha fazla bilgi edinin

Ve Daha Fazlası..

Bunların yanısıra; her konuda, ne zaman yardıma ihtiyacınız olursa, haftanın her günü ve günün her saati, aklınıza takılan sorular ya da beklenmedik durumlarla karşılaşmanız halinde, başta ben olmak üzere, tüm ekibimiz yardımınıza hazır olacaktır.

Daha fazla bilgi edinin

Biz Farklıyız !

Birçok dil eğitim danışmanı ve ajans aracılığı ile dil eğitimi almak için Malta`ya gelebilirsiniz. Sizleri en fazla havaalanına kadar yolu ederler ve daha sonra tek başınızasınızdır. Bizim diğer tüm ajanslardan farkımız burada kendini belli etmektedir. Havalanına adım attığınız andan itibaren, evinize geri döneceğiniz güne kadar, her adımda yanıbaşınızda sizinle birlikteyiz. Her türlü ihtiyacınızda, bir telefon kadar uzağınızdayız.

Önce öğrenci tarzında çalışmamız ise bizi birçok rakibimizden üstün tutmaktadır. Okul ve komisyon öncelikli degil, öğrencilerimizin rahatı ve mutluluğunu öncelik olarak görmekteyiz. Okul tarafından herhangi bir konuda rahatsız olan öğrencilerimizin her zaman yanında olmuşuzdur. Bizim bu tutumumuzu bilen tüm dil okulları da bizim ajansımız aracılığı ile gelen öğrencilerin rahat etmesi konusuna özen göstermektedirler.

 

home-4

Hazır Mısınız?

Eğitim planlaması yapmak ve fiyat teklifi almak için tıklayın.